.
Bizi Arayın - 0312 985 09 18

ESUVENT ENDÜSTRİYEL

ESK
Filtreli Sığınak Taze Hava Santrali
ESK-KANAL TİPİ SIĞINAK FANI
Radyal
Class.B
Tavan Tipi
Filtreli
Sığınak Tipi

ESK Tavan Tipi Sığınak Taze Hava Fanları, 

Kanal tipi sığınak santralleri, tavana monte edilecek şekilde tasarlanmıştır. Santral govdesi 1 mm kalınlığında galvanizli sacdan imal edilmektedir. Ufleme fanı dıştan rotorlu motor kullanılarak, fan galvanizli sacdan imal edilmektedir. Ayrıca fan statik ve dinamik bakımdan dengelemiştir. Santral icerisinde on filtre olarak G4 veya F7 kaset filtre, tehlikeli zamanında kullanılması icin aktif karbon filtre ve radyoaktif hepa filtre bulunmaktadır. Opsiyonel olarak kurşun seperator ilave edilebilir ayrıca ic cidarlar kurşun levha ile kaplanabilir.

Sistemin calışması; Fanın devreye girmesi ile başlar, normal zamanda filtre damperi kapalı konumda, by pass damperi acık konumda olduğu icin dışarıdan emilen taze hava kaset filtreden gecerek iceri basılır. Tehlikeli zamanda ise by pass damperi kapalı, filtre damperi acık konumdadır. Emilen taze hava kaset filitre, aktif karbon filtre ve hepa filtreden gecerek iceri basılır.

Ayarlanacak hava damperi tek bir kol vasıtası ile yapılır. Kol cevrildiğinde by pass damperi acılır, tehlike damperi kapanır. Kol ters cevrildiğinde ise bu işlemin tam tersi yapılmış olur.

 

Fiyatlar için Lütfen İrtibata Geçiniz     TEKLİF İSTE     İLETİŞİM FORMU     SİPARİŞ FORMU     İLETİŞİM BİLGİLERİ

 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ESK KANAL TİPİ FİLTRELİ SIĞINAK HAVALANDIRMA FANLARI, radyoaktif filtre, g4 filtre, by pass, aktif karbon filtre, sığınak fanı, sığınak santrali, kanal tipi sığınak taze hava aspiratörü, sığınak havalandırma fanı fiyatları

E-mail:    esuvent@gmail.com

Tel / Fax : 0312 985 09 18

Web Sitemiz 256 bit RTL Positive SSL ile Korunmaktadır.
ESUVENT
 


Havalandırma, Fan Aspiratör Fiyatları, Endüstriyel Fan Çeşitleri, Çatı Baca Tipi Fan Grupları, Exproof Fanlar, Salyangoz Fanlar, Yangın Duman Egsoz Fanları, Duman Tahliye ve Jet Fanlar, Sanayi Tipi Aksiyel Fanlar, Havalandırma Fan Çeşitleri ve Fiyat Listesi, ERCEFE MAKİNA SANAYİ