.
Bizi Arayın - 0312 985 09 18

ESUVENT ENDÜSTRİYEL

Hücreli Aspiratörler
Hücreli radyal egsoz fanları ve vantilatörler


YAĞ FİLTRELİ PLUG FANLI HÜCRELİ ASPİRATÖR
HTRF

Plug fanlıi metal ön filtreli davlunbaz fanı

Hücreli, direkt akuple davlunbaz emiş asp.

Motoru hava akımı dışında davlunbaz fanı

ÜRÜN DETAYINI İNCELE

DIŞTAN MOTORLU HÜCRELİ ASPİRATÖR DAVLUMBAZ TİPİ
HTRA

Plug fanlı, kabinli davlunbaz fanları

Direkt akuple, motoru hava akımı dışında

Yuvarlak emiş ağızlı kabinli davlunbaz tipi fanlar

ÜRÜN DETAYINI İNCELE


BHV HÜCRELİ ASPİRATÖR
BHV

Kayış kasnakllı, radyal hücreli aspiratör

Öne eğimli sık kanatlı ve geriye eğimli seyrek

Çift cidarlı kabinli hücreli aspiratörler

ÜRÜN DETAYINI İNCELE

MHV HÜCRELİ ASPİRATÖR
HCAT

Kayış kasnakllı, radyal hücreli aspiratör

Öne eğimli sık kanatlı ve geriye eğimli seyrek

Çift cidarlı kabinli hücreli aspiratörler

ÜRÜN DETAYINI İNCELE


OMEGA HÜCRELİ ASPİRATÖR
OMG

Kayış kasnakllı, radyal hücreli aspiratör

Öne eğimli sık kanatlı ve geriye eğimli seyrek

Çift cidarlı kabinli hücreli aspiratörler

ÜRÜN DETAYINI İNCELE

CBM - HCBM- RADYAL- DEMONTE- HÜCRELİ FANLAR
HCBM

Öne eğimli sık kanatlı direkt akuple radyal

tek ve üç hızlı radyal direkt akuple motorlu

Demonte kabinli, hücreli fan grupları

ÜRÜN DETAYINI İNCELE Diğer ürünlerimize de göz atın
       TÜM ÜRÜNLERİ İNCELE
 
 
 
 
 
 
 
 
Hücreli Aspiratörler
Isıtma ve soğutma istemeyen sadece havalandırma ihtiyacı olan mahallerde, ortam havasını temizlemek için, kullanılacak ortam havasının fizyolojik özelliğine göre, düşük veya yüksek emiş ve üfleme kapasitesine sahip, tam sızdırmazlığı sağlanmış, yüksek kalitedeimal edilmiştir. kaset filtreli veya filtresiz olarak kullanılabilmektedir.

Hücreli Aspiratör
AT ve ADH serisi NICOTRA sık veya seyrek kanatlı fanların kullanıldığı hücreli aspiratörler, iç havalandırmada ortamdaki kirli havayı dış ortama atmakta kullanılan fonksiyonel, estetik ve sese ısıya karşı izoleli, kayış kasnak tahrikli olarak galvanizli sactan epoksi boyalı olarak üretilir. 2.000 m³/h den 95.000m³/h’lik hava debisine çıkan aralıklarda üretim yapılabilmektedir. Hücreli fanlar tamamen demontedir. Üretim sırasında yerden tasarruf sağlanır. Fan ve motor vibrasyonu minimum seviyede tutan kauçuk takoz üzerine oturtulur. Fan titreşimini azaltmak için ayrıca branda bağlantısı yapılır.

Kullanım Yerleri: İşyerleri, okullar, fabrikalar, bankalar, çalışma ofisleri, hastaneler, restoranlar, ecza depoları, bakım servisleri, laboratuarlar, imalathaneler ve havalandırmanın olması gerektiği her ortamda rahatlıkla kullanılabilir. İmalat hatalarına karşı 1 (Bir) Yıl garantili olan ürünlerimiz üretim ve montaj titizliği, güler yüzlü hizmetiyle müşterilerimizden her zaman tam not almıştır.

AT ve ADH serisi NICOTRA sık veya seyrek kanatlı  fanların kullanıldığı hücreli aspiratörler, dış havalandırmada bulunan pozitif havayı filtre ederek iç ortama aktarmakta  kullanılan fonksiyonel, estetik ve sese ısıya karşı izoleli, kayış kasnak tahrikli olarak galvanizli sactan epoksi boyalı olarak üretilir.2.000 m³/h den  95.000m³/h’lik  hava debisine çıkan aralıklarda üretim yapılabilmektedir. İsteğe bağlı olarak vantilatörlerde serpantin(eşanjör) kullanılabilmektedir. Amacı dış ortam ısısı 0°C olduğunda iç ortama verdiği hava sıcaklığı 24 – 26°C arasında olmasıdır genellikle kış mevsiminde kullanılabilmektedir. Hücreli fanlar tamamen demontedir. Üretim ve nakliye sırasında kapladığı alandan tasarruf sağlanılmaktadır. Fan ve motor vibrasyonunu minimum seviyeye indirgeyen kauçuk esaslı takoz üzerine oturtulur. Fan titreşimini azaltmak için ayrıca branda bağlantısı yapılır.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
hücreli aspiratör, hücreli vantilatör, hücreli fan, hücreli fanlar, hücreli aspiratör fiyat, hücreli fan fiyat, hücreli aspiratör üreticileri, hücreli aspiratör fiyat listesi, yağ filtreli hücreli aspiratör, kayış kasnaklı hücreli aspiratör, radyal hücreli fan, öne eğimli sık kanatlı hücreli, geriye eğimli seyrek kanatlı hücreli, çift cidarlı hücreli fan, sessiz hücreli aspiratör,kaliteli hücreli aspiratör, garantili hücreli aspiratör, hücreli havalandırma fanı, hücreli fan motoru, kabinli aspiratör, hücreli aspiratör fiyat listesi, yağ filtreli, g4 filtreli, panel filtreli, kaslaı, çift cidarlı, kayış kasnaklı, plug fanlı, hücreli fan motoru fiyatları, hücreli aspiratör fiyat, hücreli aspiratör fiyat listesi, hücreli aspiratör katalog,  hücreli aspiratör seçimi, hücre tipi aspiratör fiyatları, hücreli aspiratör nedir, hücreli aspiratör imalatı, hücreli aspiratör ne işe yarar, Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce

E-mail:    esuvent@gmail.com

Tel / Fax : 0312 985 09 18

Web Sitemiz 256 bit RTL Positive SSL ile Korunmaktadır.
ESUVENT
 


Havalandırma, Fan Aspiratör Fiyatları, Endüstriyel Fan Çeşitleri, Çatı Baca Tipi Fan Grupları, Exproof Fanlar, Salyangoz Fanlar, Yangın Duman Egsoz Fanları, Duman Tahliye ve Jet Fanlar, Sanayi Tipi Aksiyel Fanlar, Havalandırma Fan Çeşitleri ve Fiyat Listesi, ERCEFE MAKİNA SANAYİ