.
Bizi Arayın - 0850 346 72 06
dünya bizimle havaya giriyor

ERCEFE MAKİNA SANAYİ 

Sığınak Taze Hava Santrali
Sığınak taze hava vantilatörü filtreli


VANTİLA SHU SIĞINAK VANTİLATÖRÜ
SHU

Kanal tipi sığınak taze hava vantilatörü

G4 ön filtre - aktif karbon filtre - nükleer hepa

Opsiyonel kurşun eliminatör

ÜRÜN DETAYINI İNCELE

SIĞINAK VANTİLATÖRÜ
KSTH

Kanal tipi sığınak taze hava vantilatörü

G4 ön filtre - aktif karbon filtre - nükleer hepa

Opsiyonel kurşun eliminatör

ÜRÜN DETAYINI İNCELESığınak havalandırma hesabı:
0-50 Kişiye kadar : 1,8 m3/h kişi   /  51-150 Kişiye kadar : 3m3/h kişi  /  150 Kişiden fazla : 4,5 m3/h kişi   Hesabı baz alınmalıdır.
 
 
Diğer ürünlerimize de göz atın
       TÜM ÜRÜNLERİ İNCELE
 
 
 
 
 
 
Sığınakların havalandırılması tasarımında, sığınaktan yararlanan insanların, bulundukları koruma ortamında bulunma süreleri boyunca ortam havasının asgari yaşam koşullarına uygun olması sağlanmalıdır.
Bedensel bir faaliyeti olmaksızın, yetişkin bir insanın teneffüs ettiği hava yaklaşık 0.5 m³/h (maksimum 8....9 m³/h) olup, teneffüs edilmiş hava ise 35 ºC ve %95’lik neme sahip olmakta ve ortalama olarak %17 O2 , %4 CO2 ve %79 N içermektedir.
Bu amaçla asgari ihtiyaç havasının tespiti açısından bir açıklama gerektiği görülmektedir. Solunum için gerekli hava içinde asgari Oksijen miktarının %19 ‘dan az, CO2 miktarının %2 ‘den çok olmamalıdır. Radyasyon, biyolojik ve kimyasal tozların ve parçaların sığınak içerisine sızmasını önlemek için iç ortamda dış ortama göre 50 Pa değerinde pozitif basınç yaratılmalıdır. Sığınak havası ısıtılmamalı, soğutulmamalı ve nemlendirilmemelidir. Sığınaklar, bir normal havalandırma bir de koruyucu havalandırma sistemlerini içermelidir. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
sığınak fanı, sığınak santrali, sığınak taze hava fanı, sığınak taze hava santrali, sığınak fanı fiyat, sığınak fanı fiyatları, sığınak fanı fiyat listesi, sığınak fanı özellikleri, sığınak santrali, sığınak vantilatörü, kanal tipi sığınak santrali, nükleer filtreli, g4 filtreli, aktif karbon filtreli, hepa filtreli, kum filtreli, sığınak taze hava vantilatörü fiyatları, sığınak havalandırması, sığınak fan seçimi, sığınak havalandırma fanları, sığınak havalandırması, sığınak aspiratörü, sığınak fanı, sığınak santrali, nükleer filtre, karbon filtre, filtreli sığınak vantilatörü, sığınak aspiratörü fiyat, sığınak vantilatörü fiyat, Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce

E-mail:    info@ercefe.com.tr    -  satis@ercefe.com.tr

Tel / Fax : 0850 346 72 06

Web Sitemiz 256 bit RTL Positive SSL ile Korunmaktadır.

ERCEFE MAKİNA SANAYİ ve TİCARET LTD.ŞTİ.
 
Ercefe Makina Facebook Ercefe Makina Google+ Ercefe Makinaki İnstagram Ercefe Makina Pinterest Ercefe Makina You Tube


Havalandırma, Fan Aspiratör Fiyatları, Endüstriyel Fan Çeşitleri, Çatı Baca Tipi Fan Grupları, Exproof Fanlar, Salyangoz Fanlar, Yangın Duman Egsoz Fanları, Duman Tahliye ve Jet Fanlar, Sanayi Tipi Aksiyel Fanlar, Havalandırma Fan Çeşitleri ve Fiyat Listesi, ERCEFE MAKİNA SANAYİ